Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Nový golfový veletrh Golf World Prague nás čeká 14.-17. 2. 2008
Nový golfový veletrh Golf World Prague nás čeká 14.-17. 2. 2008
Saturday, 15 December 2007

Golf World PragueIncheba Praha spol. s r.o., pořadatel 17. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2008, se rozhodla uspořádat souběžně s tímto veletrhem 1. ročník specializovaného veletrhu golfu a golfové turistiky Golf World Prague. Od příštího roku se tedy můžeme těšit na další golfový veletrh - tentokrát v podání zkušeného pořadatele podobných akcí.

Golfové areály jsou většinou vybaveny hotelovými kapacitami a dalším zázemím, takže kromě samotného sportu jde také o významné a stále rostoucí odvětví cestovního ruchu. Golfová turistika se celosvětově neobyčejně rozvíjí, dokonce třikrát rychleji, než ta klasická. Proto by české incomingové agentury, golfová hřiště a resorty, hotely a ostatní subjekty zabývající se golfovou turistikou měly být u toho!

Golf už dávno není zálibou několika málo nadšenců a přesto je u nás ještě hodně lidí, kteří o něm spíše jen slyšeli. Proto se nový veletrh soustředí kromě odborníků, také na širokou laickou veřejnost. Návštěvníci si kromě jiného budou moci vyzkoušet golfový trenažér a naučit se něco od profesionálních hráčů.

Hlavním odborným partnerem nového veletrhu je Czech Golf Travel Association (CGTA), která je členem světové asociace International Association Of Golf Tour Operators (IAGTO) sdružující subjekty golfové turistiky na všech kontinentech.

Zajímavými hosty veletrhu budou i specializovaní zahraniční tour operátoři, kteří budou mít výjimečnou příležitost seznámit se s plejádou českých a slovenských golfových hřišť a jejich širokou nabídkou.

Více informací naleznete na www.golfworldprague.cz nebo můžete kontaktovat přímo organizátory akce e-mailem: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .


 
< Předch.   Další >