Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality
Zpravodajství z golfu
Favorizovaný Mickelson vyhrál Northern Trust Open
Thursday, 21 February 2008

Phil MickelsonDruhý hráč světového žebříčku Phil Mickelson splnil při neúčasti Tigera Woodse roli favorita a vyhrál turnaj PGA na hřišti Riviera v Kalifornii. Sedmatřicetiletý americký golfista v součtu čtyř kol porazil krajana Jeffa Quinneyho rozdílem dvou ran, o třetí místo se podělili Brit Luke Donald a Ir Padraig Harrington.

Celý článek...

Mickelson dotahoval, ale na J. B. Holmese v playoff neměl
Monday, 04 February 2008

J. B. HolmesFBR Open ve Scottsdale vyhrál stejně jako v roce 2006 J. B. Holmes. V závěrečném kole sice promarnil náskok z předchozích tří dnů, ale nakonec vybojoval vítězství spojené se šekem na 1,08 milionu dolarů v dodatečném rozstřelu s druhým hráčem světa Philem Mickelsonem.

Woods vyhrál v Dubaji po vynikajícím závěrečném kole

Tiger Woods s druhou trofejí z roku 2008Nejlepší golfista světa Tiger Woods vyhrál i druhý turnaj, v kterém letos startoval. Na podniku evropského okruhu v Dubaji včera zvítězil s náskokem jedné rány před německým talentem Martinem Kaymerem, přestože oba do závěrečného dne vstupovali se ztrátou čtyř úderů na Jihoafričana Ernieho Else.