Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow ČGF zahajuje projekt pro vzdělávání v golfové turistice
ČGF zahajuje projekt pro vzdělávání v golfové turistice
Wednesday, 10 January 2007
Vzdělávání v golfové turisticeČeská golfová federace zahájila realizaci projektu vzdělávání v golfové turistice. Ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu - Czechtourismem bude po dobu dvou let školit operátory v golfovém incomingu. Cílem je zvýšil kvalitu odbavování příchozích golfových hráčů ve všech fázích jejich pobytu v regionu Praha a Středočeský kraj. ČGF na projekt vzdělávání získala grant z prostředků Evropských sociálních fondů a Magistrátu Hlavního Města Prahy.

Po přípravných pracech, které běží od září loňského roku přicházejí první kurzy, které se uskuteční v druhé polovině ledna.
Kurzy proběhnou v několika turnusech a poskytnou základní orientaci v hlavních oblastech golfové turistiky.

Cílem kurzů je, aby všechny cílové skupiny v Praze – golfová hřiště, hotely a další ubytovací zařízení, incomingové cestovní kanceláře, firmy pořádající eventy, kongresy a další akce, přepravní společnosti měly možnost získat kvalitní informace a dovednosti v hlavních parametrech golfové turistiky v souladu se současnými světovými trendy a standardy. Přínosem projektu bude schopnost nabízet a zajistit golfové vyžití na území celé České republiky pro turisty přijíždějící do Prahy

Kurzy jsou bezplatné.

V Motolské klubovně proběhlo v úterý, 9.1, neformálním setkání s profesními asociacemi, touroperátory, dopravci a novináři. Česká golfová federace a CzechTourism zde představily cíle projektu a osoby, které se budou projekt řídit.

Podrobné informace ve složce JPD3 na serveru České golfové federace

Zdroj: Golf.cz 


Související:

 
< Předch.   Další >