Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod
Rekord na LPGA - nejmladší hráčce je 11 let
Wednesday, 31 October 2007

Ariya JutanukarnJedenáctiletá thajská golfistka  se probojovala do hlavní části turnaje ženského okruhu LPGA v Pattayi. Překonala tak o pět měsíců dosavadní rekord Američanky Michelle Wieové a turnaj prestižního seriálu si zahrála jako nejmladší hráčka historie. Za svůj výkon si vysloužila zmrzlinu s čokoládovou polevou, protože ještě nemůže dostávat peníze.

Celý článek...
 
Čejka šestý ve Scottsdale a účast na PGA 2008 už je jistá
Monday, 22 October 2007

Alex CejkaAlex Čejka si může oddechnout. Na turnaji ve Scottsdale vybojoval v neděli šesté místo a díky nejlepšímu výsledku v sezoně si zajistil účast na elitním americkém okruhu PGA i v příštím roce. Soutěž s dotací pět milionů dolarů vyhrál Kanaďan Mike Weir, který získal turnajový titul po třech a půl letech. Vítěz Masters z roku 2003 obdržel šek na 900 tisíc dolarů a golfem už vydělal přes dvacet milionů.

Celý článek...
 
Čejka se stále drží na poslední postupové pozici pro PGA Tour 2008
Sunday, 21 October 2007

Alex Čejka (www.alex-cejka.com)Alex Čejka si po 30. pozici na turnaji Frys.com Open v Las Vegas ve finančním žebříčku, stejně jako po 26. místu na Valero Texas Open, o místo pohoršil. Stále však drží pozici, která mu pro příští rok zaručuje účast v elitním seriálu PGA, do kterého postoupí 125 nejlepších golfistů dle finančního žebříčku z letošhího roku.

Celý článek...
 
Ypsilonka příští rok přivítá Challenge Tour
Sunday, 21 October 2007

EPGA Challenge TourPo jedenácti letech přivítá Česká republika opět přední evropské golfisty. V červnu, nebo v srpnu příštího roku by se měl na libereckém hřišti Golfresort Ypsilon odehrát jeden z turnajů evropské série Challenge Tour.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 99 z 253