Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality
Zpravodajství z golfu
Woods letos vítězí s náskokem 5 milionů dolarů
Monday, 05 November 2007

Tiger WoodsS velkým náskokem vyhrál nejlepší golfista světa Tiger Woods letošní finanční žebříček amerického okruhu PGA. Woods si během roku vydělal na odměnách za turnaje bezmála 11 milionů dolarů a druhého Phila Mickelsona předčil o více než pět milionů. Alex Čejka si 120. místem v tomto pořadí zajistil účast i v příští sezoně zámořské tour.

Celý článek...

Čeští amatéři skončili jedenáctí v neoficiálním MS
Wednesday, 31 October 2007

Zleva: S. Matuš, J. Korda, M. Ordnung, K. Růžičková a M. Nový, zdroj: www.cgf.czČeští golfisté vybojovali jedenácté místo na neoficiálním mistrovství světa smíšených amatérských družstev, které se uskutečnilo v Houstonu pod názvem Spirit International Amateur Golf Championship. V Texasu obhájili triumf Angličané, kteří ve čtyřdenní soutěži dosáhli o dvě rány lepšího výsledku než týmy Koreje a USA.

Rekord na LPGA - nejmladší hráčce je 11 let

Ariya JutanukarnJedenáctiletá thajská golfistka  se probojovala do hlavní části turnaje ženského okruhu LPGA v Pattayi. Překonala tak o pět měsíců dosavadní rekord Američanky Michelle Wieové a turnaj prestižního seriálu si zahrála jako nejmladší hráčka historie. Za svůj výkon si vysloužila zmrzlinu s čokoládovou polevou, protože ještě nemůže dostávat peníze.

Čejka šestý ve Scottsdale a účast na PGA 2008 už je jistá
Monday, 22 October 2007

Alex CejkaAlex Čejka si může oddechnout. Na turnaji ve Scottsdale vybojoval v neděli šesté místo a díky nejlepšímu výsledku v sezoně si zajistil účast na elitním americkém okruhu PGA i v příštím roce. Soutěž s dotací pět milionů dolarů vyhrál Kanaďan Mike Weir, který získal turnajový titul po třech a půl letech. Vítěz Masters z roku 2003 obdržel šek na 900 tisíc dolarů a golfem už vydělal přes dvacet milionů.