Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Tigera Woodse už letos na turnaji neuvidíme!
Tigera Woodse už letos na turnaji neuvidíme!
Thursday, 19 June 2008

Tiger Woods ukončil předčasně sezonuPředčasný konec sezony! Bohužel se potvrdily spekulace a v polovině sezony je jasné, že Tiger Woods letos už další turnaj nevyhraje. Po pondělním triumfu na US Open podstoupí operaci levého kolena. Woods přijde mimo jiné o zbylé dva turnaje kategorie major British Open a PGA Championships. 

Woods v pondělí triumfoval v playoff na US Open a získal svůj 14. titul na turnaji major, nicméně bylo na něm vidět, že v průběhu turnaje zdravotně trpí. Jak včera vyšlo najevo, nesužovala ho pouze bolest související s operací, jíž se podrobil před dvěma měsíci, ale i dvojnásobná únavová zlomenina levé holeně.

Dlouholetý první hráč žebříčku si holeň poškodil zhruba před měsícem, když se intenzivně připravoval na návrat ke golfu, k němuž došlo právě na US Open. Kromě vyléčení zlomeniny ho v nejbližší době čeká i operace předního zkříženého vazu v koleně, v němž mu lékaři dva dny po turnaji Masters pročišťovali chrupavku.

"Věděl jsem, že se s mým kolenem za poslední týden dělo hodně věcí, ale bylo pro mě důležité, abych o svém stavu informoval veřejnost v pravý čas. Mám velký respekt k organizátorům US Open a chtěl jsem, aby pozornost byla upřena jen na turnaj," uvedl Woods na svém webu. "Teď ale musím poslouchat své doktory, jít na operaci a soustředit se na rehabilitaci," dodal.

Golfová sezona je zhruba v polovině. Woods přijde mimo jiné o zbylé dva podniky major British Open a PGA Championships, což se mu stane poprvé v kariéře. Vyloučena je také jeho účast v zářijovém Ryder Cupu. Letos Woods absolvoval sedm turnajů a pět z nich vyhrál. 


Související:

 
< Předch.   Další >