Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Tiger vítězí na šampionátu v Miami
Tiger vítězí na šampionátu v Miami
Tuesday, 27 March 2007

Tiger vítězí na World Golf Championships - CA ChampionshipTiger Woods vyhrál už pojedenácté v kariéře turnaj hraný pod hlavičkou golfové mistrovství světa. Jednatřicetiletý lídr světového žebříčku potvrdil svoji nadvládu nad zbytkem světa a na lukrativním turnaji s oficiálním názvem  v Miami porazil o dvě rány svého nejbližšího pronásledovatele krajana Bretta Wettericha.

Woods za svůj 56. triumf na okruhu PGA získal 1,35 milionu dolarů z celkové osmimilionové dotace. Na Floridě si spravil náladu po fiasku z minulého startu v Orlandu, kde na posledních dvou jamkách trefil míček do vody a byl klasifikován na děleném 22. místě. V Miami v závěru nemusel riskovat, protože na poslední jamku nastoupil s náskokem tří úderů.

"Tenhle turnaj mám rád, vždycky se mi na něm dařilo a vyhrál jsem ho na šesti různých místech," nechal se slyšet Woods po třetím vítězství v šampionátu za sebou.

Zdroj: ESPN.com, ČTK