Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality
Zpravodajství z golfu
Turnaj The International v Denveru zrušen - nezískal Woodse
Wednesday, 14 February 2007

Po neúspěšném pokusu zlákat ke startu světovou jedničku Tigera Woodse se organizátoři rozhodli zrušit golfový turnaj v Denveru, který figuroval v kalendáři prestižní PGA Tour 21 let. Od roku 1999 se pořadatelům nedařilo najít silného sponzora a jedním z hlavním důvodů byla podle ředitele soutěže Jacka Vickerse neúčast Woodse v posledních ročnících.

Celý článek...

Michelle Wie si zlomila zápěstí - bude měsíc bez golfu
Tuesday, 13 February 2007
Michelle WieMinimálně měsíc si kvůli zlomenině zápěstí nezahraje americká golfistka Michelle Wie. Sedmnáctiletá Američanka se zranila při pádu, když si šla zaběhat. V ohrožení tak je účast Wie na prvním hlavním turnaji roku americké ženské golfové serie LPGA Kraft Nabisco Championship, který začne 29. března.

EPGA Tour: Švéd Peter Hedblom vítězí v Malajsii
Peter HedblomPo jedenácti letech se švédský golfista om dočkal vítězství na evropském okruhu. Na turnaji v Kuala Lumpuru dotovaném částkou 1,29 milionu dolarů zahrál v posledních dvou kolech shodně 68 úderů a v celkovém součtu předstihl o jednu ránu Francouze Jeana-Francoise Lucquina.

Phil Mickelson je zpět ve formě - získal třicátý titul na PGA Tour
Monday, 12 February 2007
Phil MickelsonAmerický golfista Phil Mickelson vybojoval jubilejní třicátý titul na okruhu PGA. V neděli o pět ran vyhrál turnaj National Pro-Am v kalifornském Pebble Beach. Před posledním kolem se dělil o vedoucí pozici s krajanem Kevinem Sutherlandem, ale na finálových osmnáct jamek potřeboval jen 66 ran (šest pod par) a jasně ho porazil.