Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality
Zpravodajství z golfu
Tiger Woods vítězí po sedmé v řadě
Monday, 29 January 2007

Tiger Woods vítězí na Buick InvitationalSedm vítězství v řadě - to je fantastická bilance Tigera Woodse. Nejlepší světový golfista zahájil sezonu obhajobou loňského triumfu na turnaji Buick Invitational v San Diegu. Jednatřicetiletý Američan tak protáhl svou vítěznou sérii na okruhu PGA už na sedm vyhraných turnajů.

Celý článek...
 
Golf v České televizi
Friday, 26 January 2007
Na základě pozitivních ohlasů od diváků golfových přenosů z minulého roku Česká televize zakoupila pro rok 2007 práva na 15 turnajů z okruhu PGA Tour. Vysílat se budou vždy všechny kola a obvykle v přímém přenosu.
Celý článek...
 
Aktuální pořadí golfistů ve světovém žebříčku
Friday, 26 January 2007
Britský golfista Paul Casey se díky nedělnímu vítězství na turnaji evropského okruhu v Abú Zabí posunul ve světovém žebříčku na třinácté místo, což je jeho nejlepší umístění v kariéře. Američan Charley Hoffman, jenž vyhrál Bob Hope Classic v kalifornské La Quintě, udělal skok o 105 míst a patří mu 92. pozice. V čele pořadí je stále suverénně Američan Tiger Woods.
Celý článek...
 
British Open také bez mobilních telefonů
Friday, 26 January 2007
Mobilní telefony budou muset nechat doma fanoušci golfu, kteří se budou chtít jít osobně podívat na letošní ročník turnaje British Open na hřišti v Carnoustie. Důvodem jsou stížnosti hráčů, které loni časté vyzvánění a telefonování diváků rušilo při hře.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 198 z 260