Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Greentour 13 a 14 - pozvánka
Greentour 13 a 14 - pozvánka
Thursday, 19 August 2010
Greentour 2010Přijměte pozvání na Hlubokou, kde se ve dnech 28. 8. a 29 8. uskuteční další dva turnaje GREENTOUR pro hráče s HCP 37 - 54 a jejich doprovod s HCP 0 – 36 (ať už hrající či nikoliv, vítáni jsou všichni fandové golfu :). 

Co nás čeká a nemine, aneb jak hrát hřiště

Jihočeská osmnáctka pod zámkem Hluboká patří k lehčím hřištím, výhodou je především zcela rovný profil hřiště a také přehlednost jamek. Dva faktory ale hru komplikují: příčné vodní strouhy a velké stromy. Ty jsou estetickou chloubou areálu, ale hráč se jejich širokým korunám musí vyhýbat. Pro překonání struh je nutné pečlivě prostudovat plánky jamek, zvážit, kam míč zahrajete a kam ještě může doběhnout. Ze struh se pak už většinou nedá hrát, je to trestná rána navíc. Stromy stojí podél fervejí, takže jen stranově zkažená rána je zasáhne. Někdy se tedy vyplatí hrát spíše kratší, ale jistější ránu než riskovat hru do větví. Grýny střední až menší, nekomplikované, i raf nebývá vysoký a tuhý. Velmi málo bankrů, někde jsou tzv. travnaté. To vše hraje do karet hráčům se středními a vyššími hendikepy, právě ti se tu mohou cítit jistě, protože tu není mnoho stresujících faktorů. I délkově je hřiště vstřícné, čtyřpary obvykle do 350 metrů. Rekreační hráč tu může snadněji docílit paru než na tzv. mistrovských hřištích, při hře na bogy jsou prakticky všechny jamky dosažitelné. Kdo chce snižovat, tomu bude Hluboká přát. Telefon: 776 826 376, adresa: Náměstí ČSLA 26, 373 41, Hluboká nad Vltavou, www.golfhluboka.cz
 
Hluboka
 

O co budeme hrát aneb na co se těšit v případě hvězdných výsledků

Čeká na Vás mnoho cen i dárků od partnerů tour (Mary Kay, Sabai, Swarovski, Bohemia Hotel G+C, Fragment, Author, Pieroth, Hotel Moevenpick, Sony, atd.), oceníme 1. - 5. místo, Longest drive, Nearest to Pin - muži a ženy zvlášť, pro vítěze připravila firma Gunnebo trezory a kufříky. Celoroční žebříček - hlavní výhra: LCD TV, golf.bagy a další krásné ceny.
 
Registrace 8:00  – 9:00, povídání o pravidlech+startovka 9:00 – 9:45, rozchod na jamky 9:45, canon start 10:00.

 
< Předch.   Další >