Skip to content

Golf Portal.cz

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
Nacházíte se:    Úvod arrow Aktuality arrow Greentour 10 a 11 - výsledky
Greentour 10 a 11 - výsledky
Wednesday, 18 August 2010
Greentour 2010Sobota 14. 8., Poděbrady: Předpověď tentokrát nezklamala, a tak se v sobotu ráno přijíždělo na již podmáčené hřiště za velkého deště, který se nad hráči smiloval až v 10:38. Už tak těžké hřiště bylo plné vody a ani stromy ladným, teoreticky dobře mířeným, ranám neuhýbaly a dál se tyčily ve své kráse. Po celý den se tak ozývalo žblunkání a oťukávání stromů zvukem připomínající datlíky.
 
Z 45 přítomných hráčů si přijelo pro lepší HCP jen 5 hráčů, ostatní si z tohoto dne vzali snad jiná pozitiva, např. cenu z losování, kde téměř každý vyhrál dárek či setkání s kamarády. Mezi muži dominoval Roman Kuchař a z žen vybojovala cenné vítězství Jitka Zítová, oba hráči stáli na nejvyšším stupínku v rámci naší tour poprvé. Do tour vstoupili také 2 noví partneři – firma Gunnebo, která vítězům věnuje trezory a kufříky odolné proti ohni. Další partner Infinit bude hráče hýčkat vouchery do wellnesscentra.
 
Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme! Všichni účastníci turnaje získávají cenné body do celoročního žebříčku, kde se hraje o LCD TV, bagy a další krásné ceny. Ti, kteří snížili pod HCP 37 se mohou zúčastnit i dalších turnajů, rozhodující je HCP při vstupu do celé série tour, který musí být 37 – 54. Kompletní výsledkovou listinu najdete zde .
 
Greentour 2010 Greentour 2010
 

CHARITA – PENZION SENIORŮ PRAHA 10

Děkujeme všem, kteří zakoupením přívěšků přispěli na penzion seniorů v Praze 10, resp. na nákup materiálu pro jejich volnočasové aktivity. Tento projekt bude probíhat na všech turnajích GREENTOUR, Clubu Ducha Sportovního a Ryze dámských turnajů. Výtěžek bude předán zástupci penzionu na závěrečném večírku (2.pol.října), kde taktéž vylosujeme výherce pobytu do Rakouska pro 2 osoby v hodnotě cca 20.000 Kč a dalších cen věnovaných do tomboly.
 
Neděle 15. 8., Poděbrady
 
Poděbrady jsou parkovým hřištěm v klasickém stylu, postavené z části už před rokem 1989, které charakterizuje malé grýny, užší ferveje, menší bankry, a všude okolo stromy, keře, a hodně vody. Na pár jamkách se vyplatí hrát driverem, ale jinak to chce hlavně přesnost, přesnost, přesnost. A výbornou krátkou hru, protože na grýnech se míček nemusí vždy udržet, sjíždí dolů. Ačkoliv nám od na rozdíl od sobotního turnaje vysvitlo sluníčko, na hře a výsledcích to až tolik znát nebylo. Trápili nás komáři, neodbytné vosy a greeny, které byly výš střižené, kde se nedalo dost dobře číst, jak na ně. Z jedné strany pomalé, z druhé až přehnaně rychlé, vychytat správnou rychlost bylo pro některé hráče velkým soustem. Z 38 přítomných hráčů zlepšovali jen 4. Mezi muži zazářil Alois Neumann, ale nejvíc cen si také zaslouženě odnesl Lukáč Vondráček (3. místo, nearest to the pin i víno Pieroth, o které se losovalo z vizitek :). Štěstí z 1. místa mezi ženami si vychutnávala Aneta Hradecká, která v GREENTOUR obsadila již 2., pak 3. místo a nyní dosáhla až nejvýše, jakpak dopadne na příštích turnajích? Z vložených soutěží ani dnes nepřevzdala cenu za nearest to the pin cenu žádná hráčka, o to víc bylo cen do losování ze scorekaret, každý dnes něco vyhrál. Pouze pro jednu hráčku nám cena nezbyla, odměnou jí byl na přání přinesen Birell na účet organizátora.
 
Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům gratulujeme! Všichni účastníci turnaje získávají cenné body do celoročního žebříčku, kde se hraje o LCD TV, bagy a další krásné ceny. Ti, kteří snížili pod HCP 37 se mohou zúčastnit i dalších turnajů, rozhodující je HCP při vstupu do celé série tour, který musí být 37 – 54. Kompletní výsledkovou listinu najdete zde .
 
Greentour 2010Greentour 2010
 
 

TOP 10 - celoroční žebříček MUŽI

Pořadí

Jméno

Body

1

VONDRÁČEK Lukáš

250

2

KUCR Jiří

161

3

JELÍNEK Jan

137

4

PROKŠ Jan

133

5

PROKŠ Vladimír

129

6

HORÁK Pavel

119

7

SCHEUCH Martin

111

8

HAVLÍČEK Rudolf

110

9

ŠLAPAL Jan

110

10

PLODEK Petr

108

 

TOP 10 - celoroční žebříček ŽENY

Pořadí

Jméno

Body

1

ORTMANOVÁ Helena

216

2

JANYŠOVÁ Ivana

195

3

FANTOVÁ Kateřina

153

4

JELÍNKOVÁ Leona

152

5

ZWIERZYNOVÁ Šárka

142

6

ZÍTOVÁ Jitka

120

7

KRÁTKÁ Dagmar

119

8

GÜRTLEROVÁ Stanislava

113

9

SCHEUCHOVA Martina

111

10

HAMÁČKOVÁ Nela

107


 

 
< Předch.   Další >